پرداخت آنلاین اشتراک

برای پرداخت آنلاین وجه حق اشتراک ماهیانه کلیک بفرمایید.

 

برچسبهای مفید

سامانه نان تازه,نان تازه درب محل,نان تازه,نان تازه روزانه,نانوایی آنلاین,نان سنگک روزانه,خرید اینترنتی نان,هر صبح یک نان تازه,فواید نان تازه,فواید نان سنگک,تحویل نان درب محل,نانوایی درب محل,نانوایی شبانه روزی,نان,تحویل نان درب محل,سفارش آنلاین نان,قیمت نان,نان بربری,نان تافتون,نان گرده,نانوایی آنلاین,خرید اینترنتی نان,بقچه,بقچه نان

صبح خود را با نان تازه در محل شروع کنید...

 

سامانه نان تازه چیست و چه خدماتی را به مشتریان ارائه میکند؟

این سامانه ( تحویل نان درب محل ) در اصل مرکزی جهت ثبت نام افراد و شرکت در طرح دریافت نان تازه  به صورت روزانه درب محل میباشد ، افراد از طریق این سامانه میتوانند اطلاعات خود را وارد نمایند و در این طرح بزرگ که باعث سلامت بیشتر هموطنان ما خواهد شد شرکت کنند.


ایده سامانه نان تازه از کجا آغاز شد و چگونه اجرایی شد؟

ایده این طرح بزرگ (نانوایی اینترنتی) از یک نشست چند نفره دوستانه شروع شد ، ما بر آن شدیم تا در این طرح افرادی که  به دلایل مختلف  توانایی رفتن به نانوایی را ندارند ( خواب آلودگی ، فرصت محدود ، کم حوصلگی  و ...) خدمات رسانی کنیم و امکان خرید اینترنتی نان را برای آنان فراهم کنیم که هر روز صبح یک نان تازه درب محل (با شرایط انتخابی هر فرد که در فرم ثبت نام موجود است ) تحویل بگیرند.


در این طرح فقط کافیست که فرم ثبت نام در سامانه را تکمیل نمایید تا خدمات رسانی ما درب محل برای شما انجام شود.


در سامانه نان تازه به چه کسانی خدمات رسانی میشود؟

با توجه به محدودیت زمانی و محدودیت مکانی فاز اول این طرح در محدوده منطقه 2 تهران انجام خواهد شد که به مرور زمان مناطق گسترده تر و تعداد افراد تحت پوشش این طرح بیشتر خواهد شد.

در فاز بعدی این طرح مناطق 4 و 22 و 3 و 1 اجرا خواهد شد که این موضوع نیازمند این است که استقبال مشتریان را از این طرح سنجیده و نسبت به گسترش این طرح در سطح شهر تهران اقدام کنیم.

چنانچه افرادی تمایل به همکاری با این سامانه را دارند میتوانند با ما تماس گرفته و جزو پرسنل ما در دیگر مناطق تهران باشند. ما افرادی که در این سامانه ثبت نام میکنند را بر اساس موقعیت مکانی تقسیم بندی کرده و هر بخش را به مدیر همان بخش واگذار خواهیم کرد. ( این واگذاری طبق شرایطی مشخص انجام خواهد شد که در بخش همکاری با ما به تفصیل توضیح داده شده است)

 

هزینه های سامانه تحویل نان تازه به چه صورت هست؟

مشتریان خانگی نان تازه :

در این سامانه ما بر آن شدیم که قیمت نان (قیمت بر اساس نانوایی های محله ها ) را فقط از مشتریان دریافت نماییم و جهت سرویس دهی بهتر به مشتریان مبلغ 50,000 هزار تومان (جهت سرویس 3 روز در هفته ) و مبلغ 100,000 هزار تومان (جهت سرویس 7 روز هفته) به عنوان حق اشتراک ماهیانه از مشتریان دریافت میگردد.

 

مشتریان شرکتی ، سازمانی  نان تازه  :

مشتریان سازمانی و شرکتی نان تازه میتوانند سفارشات خود را به صورت روزانه با توجه به تعداد نیروهای خود ثبت نمایند ، برای این منظور با توجه به تعداد درخواست نان تازه در محل 3 روز قبل تماس گرفته و جهت برنامه ریزی سرویس دهی هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد تا به صورت روزانه و تعداد متغییر سفارشات نان تازه شما در محل ارائه گردد. (برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید)

 

 

برای همراهی با  ما بروی تصویر زیر کلیک بفرمایید ...


 

برای همکاری با ما و همچنین سوالات بیشتر در مورد این سامانه با ما در تماس باشید : 09364233545