پرداخت آنلاین اشتراک

برای پرداخت آنلاین وجه حق اشتراک ماهیانه کلیک بفرمایید.

 

برچسبهای مفید

سامانه نان تازه,نان تازه درب محل,نان تازه,نان تازه روزانه,نانوایی آنلاین,نان سنگک روزانه,خرید اینترنتی نان,هر صبح یک نان تازه,فواید نان تازه,فواید نان سنگک,تحویل نان درب محل,نانوایی درب محل,نانوایی شبانه روزی,نان,تحویل نان درب محل,سفارش آنلاین نان,قیمت نان,نان بربری,نان تافتون,نان گرده,نانوایی آنلاین,خرید اینترنتی نان,بقچه,بقچه نان

شرایط دریافت نمایندگی نان تازه در استان های ایران به 2 صورت میباشد :

1- اگر چنانچه دفتر یا محل کاری دارید میتوانید درخواست خود را برای نمایندگی ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته و نمایندگی شما راه اندازی شود .

1-1 برای راه اندازی نمایندگی در استان ها میبایست استان مورد نظر بررسی و چنانچه نان تازه در آن استان نماینده ای داشته باشد نماینده جدیدی پذیرش نخواهد شد.

1-2 برای راه اندازی نمایندگی در استان ها میبایست مدارک : کپی کارت ملی و مناطق قابل سرویس در استان مذکور اعلام شود .

1-3 مبلغ 3,700,000 هزار تومان جهت راه اندازی سایت نمایندگی در استان مورد نظر و همچنین بهینه سازی  سایت برای موتورهای جستجو در استان مورد نظر و چاپ 5000 عدد تراکت دریافت میگردد.

1-4 تمامی فعالیت و خدمات ارائه شده در استان مذکور میبایست تحت برند نان تازه انجام شود و هرگونه تخلف و ارائه سرویس بی کیفیت نمایندگی شما را منحل خواهد کرد.

 1-5 بعد از راه اندازی نمایندگی استان مورد نظر مشاوره کاملی جهت جذب نیرو و ارائه سرویس به شما داده خواهد شد تا سرویس دهی با کیفیت مناسب انجام شود.

 

2 - در صورتی که به روش نمایندگی نان تازه فعالیت نمیکنید و فقط نیاز به مشاوره دارید تا کسب کار خود را تحت برند خودتان راه اندازی کنید میتوانید سوالات خود را آماده کنید و با پرداخت مبلغ 85000 تومان (حق مشاوره - توسط درگاه سمت راست صفحه ) مشاوره کاملی در مورد راه اندازی این شغل در شهر و استان خورد از ما دریافت کنید ، تمامی مشاوره های ارائه شده طبق 3 سال تجربه عملی ارائه خواهد شد که این امر باعث میشود شما اشتباهاتی که سرویس دهی شما را با اشکال مواجه میکند و باعث نارضایتی مشتریان شما میشود را انجام ندهید .

 

 

سوالات خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید ، کارشناسان ما سولات شما را بررسی و با شما تماس میگیرند و برای شما وقت مشاوره  رزرو میکنند و سوالات شما به صورت کامل پاسخ داده  خواهد شد:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

به امید موفقیت همه شما عزیزان.